Webdiffusion
Festival Nuits d'Afrique
Le meilleur de la musique du monde !
single template
5 z najlepszych regulowanych kettlebellsAdfab Montreal

5 z najlepszych regulowanych kettlebells

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Regulowane kettlebells to narzędzia treningowe, z których ludzie mogą korzystać podczas treningu domowego. Pozwalają osobom dodawać lub usuwać ciężary, aby osiągnąć swoje cele fitness bez konieczności dużo miejsca.

Szybkie linki

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował żadnego z tych produktów. Wszystkie przedstawione tutaj informacje są wyłącznie oparte na badaniach.

Standard vs. regulowane kettlebells

Kettlebells to rodzaj sprzętu do treningu domowego, którego ludzie mogą używać do ćwiczeń siłowych. Są w kształcie kopuły i zwykle mają uchwyt przymocowany do góry.

Waga

standardowe kettlebells mają stałą wagę i są w różnych rozmiarach. Natomiast regulowany kettlebell to pojedynczy sprzęt do ćwiczeń, z którego dana osoba może dodać lub usuwać ciężar zgodnie z potrzebami. Te czajniki mają szczelną torbę, dzięki czemu osoby mogą dodawać wodę, piasek lub żwir, aby dostosować wagę kettlebell.

Regulowane kettlebells są ogólnie bardziej opłacalne niż kupowanie zestawów czajników. Mogą również odpowiadać osobom o ograniczonej przestrzeni do ćwiczeń.

Ćwiczenia

Ludzie mogą wykonywać te same ćwiczenia ze standardowymi i regulowanymi kettlebellami. Some of these include:

Dowiedz się więcej o standardowych kettlebellach.

Jak wybrać

Osoby mogą wziąć pod uwagę następujące funkcje kettlebell przed dokonaniem zakupu:

Lista produktów

Istnieje wiele regulowanych kettlebell do zakupu. Poniżej znajdują się niektóre opcje, które są odpowiednie dla osób do użycia w domu.

Bowflex SelectTech 840 Kettlebell

Najlepsze dla mniejszych przestrzeni

Zakres masy 8–40 funtów

Przyrostu masy 8, 12, 20, 25, 35 i 40 LB

Ten regulowany kettlebell może pasować do osób o ograniczonej przestrzeni do ćwiczeń domowych. Według Bowflex, ten produkt może wykonywać zadanie sześciu kettlebell.

Za pomocą tarczy do dodawania lub usuwania ciężarów osoba może dostosować kettlebell za pomocą sześciu ustawień, aby ważyć od 8 do 40 funtów

Osoby mogą chcieć wyświetlić filmy ćwiczeń kettlebell na stronie Bowflex, aby dowiedzieć się więcej o rodzaju procedur, które mogą wykonać.

Bowflex SelectTech 840 ma następujące wymiary:

Publishing, The Bowflex SelectTech 840 Kettlebell kosztuje 149 USD.

Kup teraz

APEX Regulowane kettlebell

Najlepsze dla cięższych ciężarów

Wystąpiła wysoka obudowa Kettlebell Regulowana wierzchołek:

Osoba może zastąpić zdejmowane dyski dystansowe na wagę 2,5, 5 lub 10 funtów, co oznacza, że ​​może dostosować ciężar Kettlebell między 20 a 50 LB.

W momencie publikacji kettlebell regulowany wierzchołek kosztuje 53,70 USD.

Kup teraz

Ludus Imperium Regulowane kettlebell Sandbag

Najlepsze dla wszechstronnego treningu

Zakres masy 20–40 funtów Przyrostu masy 2,5, 5 i 10 funtów

zakres masy do 45 funtów

ten kettlebell nadchodzi https://harmoniqhealth.com/pl/ z wewnętrzną torbą, która utrzymuje do 45 funtów piasku. Worka z piaskiem zawiera wbudowaną torbę wypełniającą, dodatkową zamek błyskawiczny i zamknięcie haczyka i pętli, aby zapewnić, że piasek pozostaje w pełni zawarty i nie wyciekł podczas treningów.

Niektóre ćwiczenia, które ludzie mogą wykonywać z tą kettlebell Sandbag obejmują:

Ponadto ludzie mogą rzucać i zatrzasnąć ten produkt.

W momencie publikacji wbudka kettlebell z regulowaną kemperem Ludus Imperium miała cenę katalogową około 40 USD.

Kup teraz

Kamagon wypełniony wodą regulowaną wagę Kettlebell

Najlepiej za lżejszą wagę

Zakres masy

2–13 lb

Regulowany kettlebell Kamagon jest dostosowany Dwa miękkie uchwyty oferujące wiele opcji przyczepności. Osoby korzystające z tego sprzętu mogą być w stanie wykonywać różne ćwiczenia, takie jak rosyjskie zwroty akcji i prasy.

Osoby mogą dodać lub usunąć wodę, aby dostosować ciężar z 2 do 13 funtów.

Dodatkowo te kettlebell mają konstrukcję chlorku poliwinylu, co pomaga zminimalizować potencjalne uszkodzenia podłogi, w przeciwieństwie do cięższych Wagi żelaza.

W momencie publikacji kettlebell wypełniony wodą Kamagon miał cenę katalogową około 30 USD.

Kup teraz

PowerBlock Regulowany Kettlebell

Najlepsze do bezpiecznego wyboru masy

Zakres masy

Ten kettlebell PowerBlock ma uchwyt o średnicy 32 milimetrów i cztery ustawienia, które pozwalają na to, co pozwalają na cztery ustawienia, które pozwalają Osoba, która dostosuje swój zakres wagi do 18 do 35 funtów.

ma również stalowy styk selekcyjny z zamkiem magnetycznym, którego osoby używają do wyboru pożądanej wagi.

It Wymiary to:

W tym czasie o F Publishing, regulowany kettlebell PowerBlock kosztuje 169 USD.

Kup teraz

Rozważania bezpieczeństwa

Ludzie, którzy chcą rozpocząć ćwiczenia z regulowanymi kettlebellami, muszą rozważyć następujące wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:

 • Zacznij powoli: osoby, które nie ćwiczą regularnie, mogą chcieć zacząć od bardzo lekkich ciężarów i stopniowo je zwiększać. Może to zapobiec naprężeniu mięśni, bólu i bólu.
 • Oddychaj normalnie: ludzie powinni normalnie oddychać podczas ćwiczeń treningowych, ponieważ praktyka ta może zapobiec przepuklinom.
 • Przestań, jeśli pojawi się nagły ból: osoby, które odczuwają nagły lub ostry ból podczas ich treningu, powinny natychmiast zatrzymać się i zasięgnąć porady medycznej zaufanego pracownika służby zdrowia.
 • Skonsultuj się z trenerem fitness: Osoby zainteresowane rozpoczęciem treningu kettlebell mogą skonsultować się z trenerem fitness w sprawie wag i technik.
 • Korzyści zdrowotne wynikające z ćwiczeń siłowych

  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) twierdzi, że osoby, które nie uczestniczą w regularnych ćwiczeniach śmiertelność niż ci, którzy ćwiczą regularnie. Organizacja stwierdza również, że dana osoba powinna co tydzień wykonywać co najmniej 50–300 minut umiarkowanych ćwiczeń aerobowych lub 75–150 minut energicznej aktywności aerobowej.

  Centers for Disease Control and Prevention (CDC) dodają, że ludzie powinni wykonywać działalność związaną z wytrzymałością mięśni dwa razy w tygodniu. Stwierdzają również, że użycie sprzętu, takiego jak regulowane kettlebells, do wykonywania ćwiczeń oporowych może poprawić ogólną masę i funkcję mięśni danej osoby.

  Additionally, BreastCancer.org claims strength exercises may have the following benefits:

  Dodatkowo w ostatnich badaniach wykazało, że ponad 80% dorosłych nie angażuje się w działania związane z wytrzymałość mięśni. Według naukowców Ćwiczenia te mogą pomóc w zapobieganiu sarkopenii, stanowi zdrowotnemu, który powoduje spadek masy mięśniowej lub funkcji.

  Alternatywy

  Według ekspertów zdrowotnych, istnieje kilka regulowanych kettlebell Alternatywy dla ćwiczeń o długości mięśni. Należą do nich:

  Podsumowanie

  Regulowane kettlebells mogą być najlepszą opcją dla osób, które chcą ćwiczyć w domu z ograniczoną przestrzenią. Ponadto ćwiczenia siłowe mogą poprawić elastyczność mięśni, zmniejszyć ryzyko określonych warunków zdrowotnych i pomóc wzmocnić kości.

  Przed dokonaniem zakupu osoba może chcieć odkrywać różnych producentów i wybrać kettlebell, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

  Jednak osoby powinny porozmawiać z lekarzem przed ćwiczeniem ćwiczeń rozdzielczości mięśni, jeśli mają podstawowy stan zdrowia.

  Wiadomości medyczne mają ścisłe wytyczne dotyczące pozyskiwania i czerpią tylko z recenzowanych badań, akademicki Instytucje badawcze oraz czasopisma medyczne i stowarzyszenia. Unikamy używania trzeciorzędowych odniesień. W każdym artykule łączymy podstawowe źródła – w tym badania, odniesienia naukowe i statystyki – a także wymieniamy je w sekcji zasobów na dole naszych artykułów. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak upewniamy się, że nasza treść jest dokładna i aktualna, czytając naszą politykę redakcyjną.

  18–35 funtów Przyrost masy ciała 18, 22, 26 i 35 funtów

  Contents

  Comments are closed.