Webdiffusion
Festival Nuits d'Afrique
Le meilleur de la musique du monde !
single template
Z tego powodu gorąco zachęcam działania wzmacniające stopy.Adfab Montreal

Z tego powodu gorąco zachęcam działania wzmacniające stopy.

Prawdopodobnie z powodu tych krótszych postępów, wykazywanie boso wykazano również niższe tętno i szybkość postrzeganego wysiłku, jednocześnie zwiększając wydajność biegania.

2) Lądujesz z nieco bardziej płaską stopą. Kiedy biegasz boso, twoje palce u stóp nie są tak „skierowane w stronę nieba” i nie uderzasz tak bardzo. Oznacza to, że twoje obcasy i kostki ulegają znacznie mniejszemu ciśnieniu i uderzeniu.

Ponadto skóra na dnie stopy może faktycznie wykonać lepszą robotę, wyczuwając ziemię, gdy biegniesz boso, a to może spowodować, że może to spowodować Małe mięśnie w stopie, aby uzyskać lepszą pracę wchłaniając szok i obniżając wpływ!

Z drugiej strony buty mogą chronić Cię przed ostrymi przedmiotami, wyjątkowo zimnymi lub gorącymi warunkami gruntowymi lub bakterii i zarazków na Ground – nie wspominając już o butach, mogą wyglądać o wiele bardziej modnie z koordynowanym kolorem stroju! Nosząc buty do większości zajęć, a następnie buty zapewniają stopę dodatkową „mięśnie” i poduszkę do wsparcia wpływu lądowania i powstrzymania stopy przed nadmiernym ruchem lub zapadnięciem się łukiem podczas biegania. Jeśli należysz do tych kategorii, bieganie boso może być bardzo trudne do przejścia i faktycznie może zwiększyć ryzyko obrażeń.

Jak zacząć biegać boso

, ale nie martwić się! Nawet jeśli czujesz, że bieganie boso może być dla ciebie trudne, jest to całkowicie możliwe, jeśli dokonasz inteligentnego przejścia do biegu boso, czego cię nauczę. Oto moje 6 najlepszych szybkich i wzmacniających; Brudne wskazówki dotyczące biegania boso:

Zacznij od małego. Mięśnie adaptacja nowych działań zajmuje około 4-8 tygodni, więc pozwól na co najmniej tyle czasu na przejście do boso lub minimalistycznych butów, szczególnie jeśli nosiłeś buty przez całe życie! Na przykład przez pierwsze 4 tygodnie możesz po prostu skorzystać z niektórych innych wskazówek, które dam ci wzmocnić stopy, chodząc boso przez 20-30 minut każdego dnia i upewniając się, że buty są tak samo, jak możliwe, szczególnie gdy stoi w pracy lub w domu. Przez następne kilka tygodni zacznij biegać boso na bardzo małe odległości na miękkich powierzchniach, takich jak kilka okrążeń wokół parku lub dowolne łatwe jogging kilka przecznic wokół miękkiego torów, zaledwie 2-3 razy w tygodniu. Każdego tygodnia stopniowo zwiększają ten wolumen, próbując zwiększyć o nie więcej niż 10% tygodniowo. Po 8 tygodniach możesz zacząć eksperymentować z trudniejszymi powierzchniami, zwracając uwagę na to, jak czują się twoje stopy i to, czy cokolwiek boli. Jeśli cokolwiek boli, wróć do miękkich powierzchni i wzmacniając stopy.

wykonuje ćwiczenia. W ramach małych biegów, które zaczynasz robić boso, trenuj również swoje ciało, jak prawidłowo biegać, włączając ćwiczenia z formularzami, takie jak pomijanie, wiertło u stóp lub wiertło. Te ćwiczenia pomogą upewnić się, że bierzesz się wydajnie i prawidłowo uderzasz w ziemię podczas biegu boso.

Pracuj nad Feel. Jeśli od dłuższego czasu nosisz duże, nieporęczne, ochronne buty, możesz mieć trudności z prawidłowym wyczuwaniem ziemi podczas biegania boso. Spróbuj więc włączyć czynności „poczuć na ziemi”, takie jak stanie na jednej nodze, gdy szczotkujesz zęby, stojąc na jednej nodze, podczas gdy na płycie równoważącym lub poduszkę równoważącą na siłowni, stojąc na jednej nodze do ćwiczeń takich jak nad głową naciska, a nawet używając mini-trampoliny kilka razy w tygodniu.

Ue elastyczność. Jednym z najczęstszych skarg osób, które przechodzą na boso lub minimalistyczne bieganie, jest to, że tył nóg (mięśnie łydki i ścięgno Achillesowe) czują się ciasne lub bolesne. Tak więc przed przejściem do biegu boso pracuj nad elastycznością tylnej części nóg, wykonując odcinki cielęcia i toczyć się z tyłu nóg.

Wzmocnij stopy. Jeśli nosiłeś buty przez całe życie, prawdopodobne jest, że masz mięśnie słabych stóp, ponieważ jedną z głównych funkcji buta jest zapewnienie stopy wsparcie. Z tego powodu bardzo zachęcam do wzmacniania stóp. Podczas gdy niektóre wcześniej wymienione działalność równowagi pomogą, polecam również stać na jednej nodze i ćwiczyć całą masę ciała z zewnątrz stopy do wnętrza stopy i pleców. Pomocne może być również wykopanie kabli do przodu i ćwiczeń z tyłu kablowego, stojąc na jednej stopie. Będziesz wiedział, że robisz wszystko, jeśli twoje małe mięśnie stopy zaczną płonąć i zmęczyć.

do plyometrii. Twoje stopy muszą być uwarunkowane, aby wytrzymać wpływ ziemi, ponieważ amortyzacja buta zazwyczaj zapewnia znaczące korzyści redukcji. Plyometria to ćwiczenia wybuchowe, w których skaczesz, skakasz, ograniczasz lub pomijasz jedną nogą lub dwoma nogami, a niektóre z najbardziej pomocnych ćwiczeń plyometrycznych, które przygotowują się do biegania boso, to chmiel po boku i pojedynczej nogi na skoki na przeskaki skrzynka.

Ostatecznie, czy bieganie boso faktycznie zwiększy ryzyko obrażeń, zależy od tego, jak podejdziesz do przejścia od noszenia butów do biegania z minimalistycznymi butami lub bieganiem boso.

Jeśli jeśli Pośpiesz się, aby kupić minimalistyczne buty, wrzucić stare buty do śmieci i uruchomić się w zwykłej rutynie treningu, prawie gwarantujesz sobie zranione.

, ale jeśli dokonasz inteligentnego przejścia, używając, używając, używając mądrego przejścia, używając Szybki & amp; Brudne wskazówki W tym artykule może się okazać, że bieganie boso lub minimalistyczne zmniejsza, jak zmęczone są kolana i biodra po biegu lub treningu oraz zwiększa przyjemność i poczucie ziemi podczas biegu.

Jeśli masz Więcej pytań na temat tego, jak uruchamiać boso, udostępnić je w komentarzach lub na stronie Get-Fit Guy na Facebooku!

Boso Barefoot Running Image dzięki uprzejmości Shutterstock.

Wszystkie treści są tylko dla celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Istnieje wiele przerażających informacji na temat wirusa grypy H1N1. Co naprawdę musisz wiedzieć?

autorstwa Roba Lambertsa, MD House Call Doctor 2 września 2009 7-minutowy Readepisode #12 Play Pause Słuchaj, co musisz wiedzieć o świńskiej grypie, które obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Szybkie i brudne wskazówki dotyczące wirusa H1N1

Oto moje wskazówki, aby utrzymać ciebie i Twojej rodziny:

1. Zaspiń się, jeśli jest to właściwe. Ludzie, którzy nie są narażeni na wysokie ryzyko, powinni pozwolić innym, którzy mają pierwsze dibs na szczepionce.

2. Podczas znaczących wybuchów izoluj od innych, zgodnie z reżyserią władz. Mogą zamykać szkoły i miejsca biznesu, jeśli wirus jest zły. Słuchaj wskazówek od odpowiednich władz.

3. Obserwuj dobrą higienę. Mycie rąk mydłem lub za pomocą środka dezynfekującego ręcznego zmniejsza rozprzestrzenianie się wirusa. Pokrycie kaszlu ręką utrzyma wirusa do wejścia w powietrze, aby zarazić innych i utrzyma ręce w czystości. Ale jeśli to zrobisz, nie idź dotykając ludzi wnętrza łokci.

4. Jeśli ty lub ukochany zaczniesz objawy grypy, szczególnie: wysoka gorączka, bóle ciała, ból głowy i kaszel, natychmiast zwróć uwagę. Wiele zabiegów jest skutecznych tylko wtedy, gdy podano w ciągu pierwszych kilku dni.

5. Postępować zgodnie z zasadami. Jeśli nie jesteś w grupie wysokiego ryzyka, nie wymagaj szczepionki lub leczenia przeciwwirusowego. Wszyscy musimy współpracować, a ktoś, kto jest niższy, otrzymując szczepionkę lub lekarstwo przeciwwirusowe, może narazić czyjeś życie w poważnym niebezpieczeństwie.

6. Uważaj na oszustwa. Jak każda tragedia, pozbawione skrupułów ludzie będą próbować wykorzystać strach. Uzyskaj informacje i porady tylko z zaufanych źródeł.

Tak, to brzmi przerażająco. Pomyśl o tym jak o dużym huraganu tworzącym się w Zatoce. Przygotowujesz się na najgorsze i masz nadzieję na najlepsze. Najlepszym scenariuszem jest to, że nasze przygotowanie będzie niepotrzebne, a ten H1N1 stanie się wirusem niewypałami. CDC jest w pewnym sensie w sytuacji bez wygranej, ponieważ niski wskaźnik śmiertelności (który jest tym, czego chcą) przyciągnie ich krytykę, podczas gdy wysoki wskaźnik śmiertelności (co próbują zapobiec), uzasadni ich problem. Myślę, że starają się jak najlepiej w tej trudnej sytuacji.

Nie panikuj, przygotuj się na najgorsze, informuj się, wykształcić się i pracuj razem. Ten podcast powinien być tylko początkiem tego procesu. I skorzystaj ze wspaniałej strony CDC: http://cdc.gov/h1n1flu.

Jeśli masz tematy, które chcesz, aby omówić w przyszłych podcastach, napisz do mnie na adres housecalldoctor@quickanddirtyTips.com lub tweet Ja w @HousCalldoc. Możesz mnie również znaleźć na Facebooku.

Złap cię następnym razem. Bądź zdrowy! czy yoslimin mozna kupic w aptece

Zdjęcie dzięki uprzejmości Shutterstock

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni1234 Pamiętaj, że wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Treść ta nie zastępuje żadnych porad medycznych i nie zastępuje żadnego osądu medycznego ani uzasadnienia przez własnego osobistego dostawcę opieki zdrowotnej. Zawsze szukaj licencjonowanego lekarza w Twojej okolicy w odniesieniu do wszystkich pytań i problemów związanych ze zdrowiem.

Tak zdrowy, jak jest, oliwa z oliwek Extra Virgin nie zawsze jest najmądrzejszym wyborem.

autorstwa Monica Reinagel, M.S., L.D./N Diva 22 października 2008 4-minutowy czytelnik Aby korzystać z oliwy z oliwek, obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Jaki rodzaj oleju jest teraz w Twojej kuchni? Prawdopodobnie masz kilka różnych rodzajów i mam nadzieję, że jednym z nich jest oliwa z oliwek. Oliwa z oliwek jest królem pod względem świadczeń zdrowotnych. Po pierwsze, spośród wszystkich różnych rodzajów ropy naftowej jest najwyższy w tłuszczu, który jest „zdrowy” tłuszczu. Jedzenie oliwy z oliwek promuje zdrowy poziom cholesterolu i ciśnienia krwi.

Po drugie, oliwa z oliwek jest bogata w polifenole i przeciwutleniacze, które chronią twoje komórki przed uszkodzeniem, które mogą prowadzić do raka i chorób serca. Oliwki zawierają również nowo odkryty związek zwany Oleocanthal, który ma dość silne działanie przeciwzapalne. Jedzenie przeciwzapalnych pokarmów, takich jak oliwa z oliwek, może pomóc spowolnić proces starzenia się, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a nawet ułatwić schudnię i trzymanie go.

Ale kiedy idziesz kupić oliwę z oliwek, Prawdopodobnie zauważyłeś, że istnieje wiele różnych rodzajów. Masz swoje niskie, jasnozielone rzeczy, które często są oznaczone w 100% oliwy z oliwek. A potem masz wszelkiego rodzaju wysokiej klasy, jasnozielone rzeczy, zwykle nazywane oliwą z oliwek Extra Virgin. Który rodzaj powinieneś kupić? Obie!

Dlaczego potrzebujesz dwóch rodzajów oliwy z oliwek

, aby zrobić oliwę z oliwek, zasadniczo ściskasz oliwki, a olej kapie. Rozpuszczone w oleju są związkami aromatycznymi z ciała oliwek. Te same oliwki są następnie ścisłe lub naciskiwanie, wiele razy. Ale to pierwsze naciskanie, które wytwarza coś, co nazywamy oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, zawiera znacznie wyższy odsetek tych ekstraktów roślinnych. Dlatego jest o wiele ciemniejszy i bardziej aromatyczny niż oleje pochodzące z późniejszych nacisków. Jest również droższy.

Strony

123Next ›Ostatnie»

Istnieje wiele przerażających informacji na temat wirusa grypy H1N1. Co naprawdę musisz wiedzieć?

autorstwa Roba Lambertsa, MD House Call Doctor 2 września 2009 7-minutowy Readepisode #12 Play Pause Słuchaj, co musisz wiedzieć o świńskiej grypie, które obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Immunizacja zasadniczo pokazuje układ odpornościowy, jak wygląda wirus, nie powodując choroby. Następnie, gdy organizm jest narażony na prawdziwego wirusa, przeciwciała i białe krwinki opanują wirusa i powstrzymują go przed powodowaniem problemów.

, kto powinien otrzymać szczepionkę szczepionki H1N1?

Przeciwko wirusowi H1N1 powinien być dostępny około października tego roku w USA i otrzyma odrębny od normalnej szczepionki przeciw grypie. W przeciwieństwie do corocznej epidemii grypy, H1N1 uderza młodszych ludzi bardziej niż osoby starsze. Tak więc następujące osoby powinny być pierwszą szczepionką H1N1:

Osoby w wieku od 6 miesięcy do 25 lat (małe dzieci dostaną to w dwóch oddzielnych ujęciach w odstępie około miesiąca)

Osoby od 25 do 64, którzy są zagrożone komplikacjami (słuchaj mojego poprzedniego podcastu, aby uzyskać szczegółowe informacje)

Kobiety w ciąży

Pracownicy opieki zdrowotnej

Osoby opiekujące się niemowląt 6 miesięcy.

Po immunizowaniu tych grup należy zaszczepić resztę społeczeństwa. Osoby 65 i starsze są narażone na niższe ryzyko, ponieważ żyli wystarczająco długo, aby mieć już przeciwciała przeciwko H1N1 w swoim układzie.

Dodatkowo osoby wysokiego ryzyka, które nie są immunizowane i natychmiast kontaktują się z wirusem można leczyć zapobiegawymi lekami przeciwwirusowymi. Nie zastępuje to jednak grypy.

Co powinieneś zrobić?

Więc co powinieneś robić z zagrożeniem H1N1?

my Pierwszą radą jest ta zawarta z przodu przewodnika autostopu po galaktyce: nie panikuj. Większość ludzi zarażonych wirusem nie kończy się na drzwiach śmierci. Tak, możliwe zagrożenie jest duże, a konsekwencje złe, ale najlepszym sposobem na uratowanie największej liczby życia jest zachowanie chłodu i współpracy.

Drugą rzeczą, którą polecam, jest pozostanie na bieżąco. Nie otrzymuj wszystkich informacji z porannych programów telewizyjnych lub wieczornych wiadomości, ponieważ mają one błąd fakty medyczne. Zamiast tego przejdź do strony CDC-specjalnie przejdź do www.cdc.gov/h1n1flu, aby uzyskać dokładne i aktualne informacje. Inne renomowane strony internetowe, takie jak WebMD i MedPage dzisiaj, są również dobrymi miejscami do znalezienia informacji.

Upewnij się, że inni również pozostają na bieżąco. Udostępnij ten podcast i wszelkie inne źródła informacji znajomym i rodzinie. Wykształcony i świadomy społeczeństwo jest zdecydowanie najlepszą obroną, jaką mamy przed tym potencjalnym zagrożeniem.

Strony

«Pierwsze‹ Poprzedni1234Next ›Ostatni» Pamiętaj, że wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Treść ta nie zastępuje żadnych porad medycznych i nie zastępuje żadnego osądu medycznego ani uzasadnienia przez własnego osobistego dostawcę opieki zdrowotnej. Zawsze szukaj licencjonowanego lekarza w Twojej okolicy w odniesieniu do wszystkich pytań i problemów związanych ze zdrowiem.

Wierzcie lub nie, ospa wietrzna należy do rodziny wirusów opryszczki i jest wysoce zaraźliwy. Może to być również dość przerażający stan dla dorosłych zainfekowanych nim. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Varicella.

Contents

Comments are closed.